Telefonlar İçin Kedi Duvar Kağıtları

28.08.2022
24.392
Telefonlar İçin Kedi Duvar Kağıtları

Telefonlar İçin En Güzel Kedilerin Duvar Kağıtları

Telefonlar İçin Kedi Duvar Kağıtları, telefonların olmazsa olmazı birincisi cep telefonu zil sesleri ikincisi ise telefon duvar kağıtlarıdır.

Bu konumuzda sizlere hayatımızın her alanında gördüğümüz, evimizde beslediğimiz sevimli arkadaşlarımız olan kedilerin resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıda farklı cinsten ve farklı ortamda çekilmiş yavru kedilerin de olduğu bir çok telefon arka planı olarak kullanabileceğiniz 30’dan fazla fotoğrafları ekledik. Umarız içlerinde beğendiğiniz bir resmi cep telefonunuzda kullanırsınız.

Telefonda duvar kağıdı değiştirme işlemini bilmiyorsanız sizler için kısaca özetlemeye çalıştık.

  • Ayarlar uygulamasına giriş yapın.
  • Ekran>Duvar kağıdı’nı seçin. (Bazı telefonlarda Ana Ekran)
  • Bundan sonra cihaza göre farklı olabilir ancak mantık genelde aynıdır. Size üç seçenek sunar. Canlı duvar kağıtları, fotoğraflar ve stiller veya giriş ekranı, kilit ekranı ve giriş ve kilit ekarnı gibi. Stiller ve duvar kağıtları, sizi daha önce bahsettiğimiz aynı kişiselleştirme menüsüne götürür.
  • Canlı duvar kağıtları ve Fotoğraflar sekmeleri, telefonunuzun önceden hazırlanmış duvar kağıtlarından ve galerinizden duvar kağıtları seçmenize olanak tanır. Duvar kağıtlarını ayarlama sürecinde ise yukarıdaki adımların aynısını izleyebilirsiniz.

“Kedilerin bilinmeyen sırlarını ve özelliklerini” merak edenler bu konumuzda bulabilirler.

 

 

 

Etiketler: