1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı Resimli Mesajları

30.04.2023
973
1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı Resimli Mesajları

1 MAYIS İşçi Bayramı Resimli Mesajları

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı Resimli Mesajları, Bugün 1 Mayıs İşçi Bayramı, emek ve dayanışma günü. Temelleri 1880’li yıllara dayanan, işçilerin günlük çalışma saatleri konusunda küresel ölçekte verdiği mücadeleden doğan 1 Mayıs, dayanışmanın önemini çok iyi hatırladığımız bugünlerde, daha da anlamlı.

 • Tüm çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten dileklerimizle kutlar, sağlıklı, güvenli ve umutlu günler dileriz.
 • Tüm emekçilerin birlikte mücadele ederek kazandığı hakları, daha güçlü bir geleceğe taşımak dileğiyle, 1 Mayıs İşçi Bayramınız kutlu olsun!
 • Bugün, işçi sınıfının tarihinde bir dönüm noktasıdır. Daha adil, daha özgür ve daha eşit bir dünya için mücadelemiz devam ediyor. 1 Mayıs İşçi Bayramı’nız kutlu olsun!
 • Haksızlık ve adaletsizliğin yaşanmadığı, çalışanların ekmekleri kadar önemli olan demokrasinin bütün kurum ve kurallarıyla işlediği, herkesin işe, aşa ve güvenli bir geleceğe sahip olduğu bir Türkiye dilerken, tüm çalışanların ve milletimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarız.
 • Yüreği 1 Mayıs coşkusuyla, sınıfsız ve sömürüsüz bir dünya özlemiyle çarpan tüm emekçilerin bayramı kutlu olsun!
 • 1 Mayıs senin, 1 Mayıs benim, 1 Mayıs işçinin emekçinin günüdür! Nice beraberliklere! Bayramımız kutlu olsun.

 

 

Etiketler:

Yorumlar
 1. Lydia dedi ki:

  This blog was… how do I say it? Relevant!! Finally
  I’ve found something which helped me. Appreciate it!