Kadir Geceniz Mübarek Olsun Mesajı Gönder

07.05.2021
16.271
Kadir Geceniz Mübarek Olsun Mesajı Gönder

Kadir Geceniz Mübarek Olsun Resimli Mesajları

Kadir gecesi, Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı mübarek gecedir. Bu gece o kadar mübarektir, o kadar mübarektir ki sabaha kadar yeryüzüne akın akın melekler iner. Allah edilen duaları kabul eder, ibadetlere kat kat sevap verir, af dileyenleri affeder. Ramazan ayının her gecesini “Kadir gecesi bilip” bol bol ibadet edelim diye Peygamber Efendimiz Kadir gecesinin tam olarak hangi gece olduğunu bildirmemiştir. Bu gecenin Ramazan ayının yirmi ile otuzuncu gecelerinin arasında olduğuna işaret eden değişik hadisler vardır.
Sitemizde diğer dini günler için hazırladığımız “Mübarek olsun Mesajları” etiketinden veya “Dini Resimler” linkimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

Kadir Geceniz Mübarek Olsun Mesajları

Etiketler:

Yorumlar
 1. Dilfez dedi ki:

  harika resimler yapmışsınız. hangisini paylaşacağımı şaşırdım. bende kullandığım bütün platformlarda ayrı ayrı fotoğrafları paylaştım. emeğinize sağlık.

  1. admin dedi ki:

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Dualarınızın kabul olması dileği ile Kadir geceniz mübarek olsun.

 2. Berra dedi ki:

  paylaştığınız fotoğraflarda nasıl bir özen ve emek harcadığınız belli. naçizane tavsiyem resimlere neden sitenizin ismini veya logosunu koymuyorsunuz. emeğinize sağlık. bu arada hakkınızı helal edin resimleri başka yerde kullanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Berra hanım güzel yazınız için çok teşekkürler. Ancak ben sosyal ağlarda ve haberleşme platformlarında bana gelen mesajlarda görüp hiç hoşuma gitmeyen bir şeyi kendi sitemde yapmak istemedim. Sizler inşallah paylaşım yaparken adres gösterirseniz çok sevinirim ve emeğimin hakkını böylelikle vermiş olursunuz.