Resimli Hayırlı İftarlar Mesajları Yeni

22.03.2023
4.108
Resimli Hayırlı İftarlar Mesajları Yeni

Resimli Hayırlı İftarlar Mesajları Yeni; Ramazan ayı gelmesi nedeni ile sizler için hazırladığımız sevdiklerinize atacağınız “Hayırlı İftarlar” mesajlarını bu konu başlığı altında toplamaya çalışacağız.

En güzel resimli iftar mesajları ve hayırlı iftar sözleri ile arkadaş çevrenizin orucunu yad edebilir, ramazanın sıcaklığını hissettirebilirsiniz.

Allah’ın bahsettiği bu harika düzeni koruyan manevi duygularımızı sonuna kadar yaşayabildiğimiz ramazan ayının en güzel ibadeti oruç tutmak ve nefsimizi yaradan ‘a teslim etmektir. Oruç bize hem sağlık hem sıhhat veren namaz kadar kutsal bir ibadetidir ve her ay 3 kere tutulması ramazan dışında insana bütün yıl tutmuş kadar sevap kazandırdığı gibi Rabbimizin de rızasına bir adım yaklaştırmış olacaktır.

Hayırlı iftarlar, hayırlı sahurlar resimli mesajlarını ve cuma mesajlarını da; whatsapp, instagram, facebook, bip gibi haberleşme ve sosyal ağlarda çevreniz ile paylaşabileceğiniz birbirinden farklı “Resimli Cuma Mesajları” nı gönderebilirsiniz.

Ramazan, Müslümanlar için ibadet ayıdır. Müslümanların temel vazifelerinden biri oruç tutmaktır. Oruç tutmak, Müslümanların, Allah’ın yasaklarından kaçınmalarını amaçlayan bir ibadettir.

Ramazan, Müslümanların Allah’ın büyüklüğünün ve gücünün farkına varmalarının bir yoludur. Ramazan ayında, Müslümanlar, tuttukları orucun aracılığıyla, Allah’ın yasaklarına uymayı ve Allah’ın rızasını kazanmayı amaçlamaktadır. Ramazan ayında, Müslümanlar, tuttukları oruçla, Allah’ın kendilerine sunduğu nimetlerden şükretmektedir.

Ramazan ayı, Müslümanların yardımlaşma, merhamet ve sevgi duygularının zirveye çıktığı bir aydır. Ramazan ayında, Müslümanlar arasındaki yardımlaşma ve sevgi, Müslümanların ruhlarının temizlenmesini temin eder.

Ramazan, Müslümanlar için çok büyük bir öneme sahiptir. Ramazan, Müslümanların kendilerini anlamaları ve Allah’ın emirlerini uygulamaya çalışmaları için çok önemli bir zaman dilimidir. Ramazan, Müslümanların Allah’ın kendilerine bahşettiği nimetlerden şükretmelerini sağlar.

Resimli Cuma Mesajları

 

 

Segah Tekbir Mp3 Zil Sesi İndir

 

Cep Telefonuna Mp3 Sela İndir

 

 

Etiketler:

Yorumlar
  1. Muhammed dedi ki:

    Hayırlı ramazanlar hayırlı iftarlar
    Çok güzel resimler