Limon Tuzu İle Bulaşık Nasıl Yıkanır?

16.11.2020
1.115
Limon Tuzu İle Bulaşık Nasıl Yıkanır?

İlk olarak her evde “Limon Tuzu” olmaz. Bunu “AKTAR”dan alarak işe başlamalısınız. Aldığınız ürün hem ucuz hem de kimyasal bir ürün olmadığından rahatlık ile kullanabilirsiniz. Limon tuzunu bulaşık makinenizin deterjan gözüne aldığı kadar koyunuz. Sonrası zaten bildiğiniz gibi bulaşık makinenizi çalıştırmaya kalıyor.

Tabi bizim evde bir kaç kullanımda gördüğüm izlenimleri yazmam gerekirse; öncelik ile çok ağır yağlı ve kirli bulaşıklarda pek iyi temizlik yapamıyor. Tabi şu da var, en kaliteli deterjanı da kullansanız sanırım aynı sonucu alırız, yani %100 temizlik zor gibi. Biz sanırım biraz gözümüzde büyütüp beklentimiz yüksek oldu bu limon tuzundan. Ama her zaman koyduğumuz gibi önce fırça ile ön temizlik yaparak koyduğumuzda gayet güzel bir sonuç aldık.

Yani kısaca “limon tuzu ile bulaşık yıkama” da iyi sonuç almak istiyorsanız, zaten yaptığınız ön temizlik olan fırça ile çeşme de kaba bir akıtma yapınız derim. Sonra bulaşık makinenizde ki “deterjan gözüne” limon tuzunu koyarak bulaşıklarınızı hem ekonomik hem de doğal yoldan yıkamış olun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.