Kilim Desenli Telefon Duvar Kağıtları

Kilim Desenli Telefon Duvar Kağıtları

Kilim Desenli Telefon Duvar Kağıtları

Kilim Desenli Telefon Duvar Kağıtları; Telefonlarda en çok kullandığımız uygulamalar arasında yer alan WhatsApp ve diğer haberleşme uygulamalarının rutinden çıkarmak için bazen telefon mesaj sesleri indir  bazen de duvar kağıtlarını değiştirme ihtiyacına gerek duyarız. Tabi bu ruh halimize göre de değişiklik gösterebilmektedir. Her ruh halinize göre bulabileceğiniz birbirinizden farklı canlı mı canlı Duvar Kağıtları sizler için. Aşağıdaki Kilim Desenli resimleri HD olarak Telefon Duvar Kağıdı yapabilirsiniz.

Telefonda duvar kağıdı değiştirme işlemini bilmiyorsanız sizler için kısaca özetlemeye çalıştık.

  • Ayarlar uygulamasına giriş yapın.
  • Ekran>Duvar kağıdını seçin. (Bazı telefonlarda Ana Ekran)
  • Bundan sonra cihaza göre farklı olabilir ancak mantık genelde aynıdır. Size üç seçenek sunar. Canlı duvar kağıtları, fotoğraflar ve stiller veya giriş ekranı, kilit ekranı ve giriş ve kilit ekarnı gibi. Stiller ve duvar kağıtları, sizi daha önce bahsettiğimiz aynı kişiselleştirme menüsüne götürür.
  • Canlı duvar kağıtları ve Fotoğraflar sekmeleri, telefonunuzun önceden hazırlanmış duvar kağıtlarından ve galerinizden duvar kağıtları seçmenize olanak tanır. Duvar kağıtlarını ayarlama sürecinde ise yukarıdaki adımların aynısını izleyebilirsiniz.

Telefonlarda Duvar Kağıdı Nasıl İndirilir ve Yapılır? 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.