Resimli Öğretmenler Günü Mesajları

22.11.2023
6.742

Sevgili öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutlamanız için sizler için birçok farklı kutlama mesajları hazırladık. Beğendiğinizi sosyal ağlarda veya öğretmeninize göndererek güzel dileklerinizi iletebilirsiniz.

Resimli Öğretmenler Günü Mesajları

Resimli Öğretmenler Günü Mesajları, 24 Kasım Öğretmenler Günü! Bizlerin bugünlere gelmesinde büyük payı olan öğretmenlerinizin bu özel gününü en güzel ve anlamlı “RESİMLİ MESAJLAR” ile kutlayabilirsiniz.

Onların desteğine her zaman minnettar olacağız ve bize rehberlik ettikleri için borcumuzu asla ödeyemeyeceğiz. Fakat Öğretmenler Günü’nde güzel sözlerimizle, onları asla unutmayacağımızı bir nebze de olsa gösterebiliriz. Öğretmenlerimizin kendilerini iyi ve özel hissetmesini sağlayacak Öğretmenler Günü sözleriyle sevginizi ifade edin. Onları mutlu etmek için uzun paragraflara hiç gerek yok, birkaç cümlelik sevgi sözcükleri bile onları mutlu edecektir. Öğretmenleriniz ve öğretmen sevdikleriniz için en güzel Öğretmenler Günü mesajlarını sizler için derledik.

Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

“Bazı insanlar dünyayı değiştirir. Ve bazı insanlar dünyayı değiştiren insanları değiştirir ve bu sensin öğretmenim”

“Birinin bir şeyler öğrenmesine yardım edebilmek en büyük yetenektir.”

“Öğretmenim, bu günde sizi ne kadar sevdiğimi belirtmek ve üzerimdeki emekleriniz için minnetlerimi sunmak isterim. Hayatta her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ederim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

 

24 kasım öğretmen günü kutlu olsun

 

“O dopdolu sevginiz her şeye değer öğretmenim, şefkatli bakışlarınız içimi ısıtır öğretmenim. Sabrınız her defasında beni de güçlendirir öğretmenim… Öğretmenler gününüzü kutlarım.”

Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!

Bizlere göstermiş olduğunuz sonsuz sabır, inanç ve hoşgörü için teşekkür ederiz. Gösterdiğiniz o inanç, bugünkü başarılarımızda bizler için en büyük motivasyon kaynağı olmuştur. 24 Kasım Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Öğretmen doğan güneş gibidir, etrafını aydınlatmayı ve karanlıklara meydan okumayı amaç bilir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.”

“Dünyanın en kutsal vazifesini kendisine yaşam tarzı benimsemiş, gözü pek, yüreği güzel öğretmenlerimizin öğretmenler gününü canı gönülden kutlarız.”

“Dünyanın en kutsal mesleklerinden biri olan öğretmenliğin ve bu kutsal mesleği yerine getiren öğretmenlerin hakettiği değeri bulması dileğiyle… Öğretmenler Günü’nüz kutlu olsun…”

“Kolay değil bir nesli yetiştirmek, kolay değil öğretmen olmak, öğretebilmek ve eğitimci olabilmek. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, hayatlarını huzurla geçirebilecekleri bir ömür dilerim.”

“Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…”

 

 

 

 

 

İngilizce Happy Teacher’s Day

 

24 kasım öğretmenler günü resimli mesajları

Etiketler:

Yorumlar
  1. tempmailbox.net dedi ki:

    This question is not clear to me.

  2. ai list dedi ki:

    Thank you so much!