WhatsApp Duvar Kağıtları HD

WhatsApp Duvar Kağıtları HD

WhatsApp Duvar Kağıtları HD

WhatsApp Duvar Kağıtları HD; Telefonlarda en çok kullandığımız uygulamalar arasında yer alan WhatsApp ve diğer haberleşme uygulamalarının rutinden çıkarmak için bazen telefon mesaj sesleri indir  bazen de duvar kağıtlarını değiştirme ihtiyacına gerek duyarız. Tabi bu ruh halimize göre de değişiklik gösterebilmektedir. Her ruh halinize göre bulabileceğiniz birbirinizden farklı canlı mı canlı WhatsApp Duvar Kağıtları sizler için. Aşağıdaki resimleri HD Telefon Duvar Kağıdı olarak da kullanabilirsiniz.

telefon duvar kağıtları; değiştirme işlemini bilmiyorsanız sizler için kısaca özetlemeye çalıştık.

  • Ayarlar uygulamasına giriş yapın.
  • Ekran>Duvar kağıdı’nı seçin. (Bazı telefonlarda Ana Ekran)
  • Bundan sonra cihaza göre farklı olabilir ancak mantık genelde aynıdır. Size üç seçenek sunar. Canlı duvar kağıtları, fotoğraflar ve stiller veya giriş ekranı, kilit ekranı ve giriş ve kilit ekarnı gibi. Stiller ve duvar kağıtları, sizi daha önce bahsettiğimiz aynı kişiselleştirme menüsüne götürür.
  • Canlı duvar kağıtları ve Fotoğraflar sekmeleri, telefonunuzun önceden hazırlanmış duvar kağıtlarından ve galerinizden duvar kağıtları seçmenize olanak tanır. Duvar kağıtlarını ayarlama sürecinde ise yukarıdaki adımların aynısını izleyebilirsiniz.
 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.