Telefon Duvar Kağıtları (Karışık)

18.12.2021
3.602

Aradığınız telefon duvar kağıtlarını bulabileceğiniz çok güzel arka plan resimlerinin olduğu konumuzdur. Telefonunuza yakışan veya anlık duygularınıza göre değiştirebileceğiniz duvar kağıtlarını beklemeden indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon Duvar Kağıtları (Karışık)

Telefonların olmazsa olmazı birincisi cep telefonu zil sesleri ikincisi ise telefon duvar kağıtlarıdır.

Bu konumuzda sizlere karışık hayatımızın her alanında gördüğümüz manzara, doğa, bir bardak demli çay, deniz, kumsal, Türk Bayrağı, Atatürk gibi birçok farklı resimleri sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıda farklı ortamların telefonunuza yakışacak olan en güzel “telefon duvar kağıtları” telefon arka planı olarak kullanabileceğiniz 30’dan fazla fotoğrafları ekledik. Umarız içlerinde beğendiğiniz bir resmi cep telefonunuzda kullanırsınız.

Telefonda duvar kağıdı değiştirme işlemini bilmiyorsanız sizler için kısaca özetlemeye çalıştık.

  • Ayarlar uygulamasına giriş yapın.
  • Ekran>Duvar kağıdı’nı seçin. (Bazı telefonlarda Ana Ekran)
  • Bundan sonra cihaza göre farklı olabilir ancak mantık genelde aynıdır. Size üç seçenek sunar. Canlı duvar kağıtları, fotoğraflar ve stiller veya giriş ekranı, kilit ekranı ve giriş ve kilit ekarnı gibi. Stiller ve duvar kağıtları, sizi daha önce bahsettiğimiz aynı kişiselleştirme menüsüne götürür.
  • Canlı duvar kağıtları ve Fotoğraflar sekmeleri, telefonunuzun önceden hazırlanmış duvar kağıtlarından ve galerinizden duvar kağıtları seçmenize olanak tanır. Duvar kağıtlarını ayarlama sürecinde ise yukarıdaki adımların aynısını izleyebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.